Bojíte se, že to nezvládnete? Nyní již nemusíte. V následujících pár krocích Vám ukážeme, jak celá aplikace funguje a co vše Vás čeká.

Jak aplikace funguje

01 Registrace

Vyplníte náš registrační formulář v sekci Registrace. Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány přístupové údaje na Váš email.

02 Nahrání Vaší databáze

Po přihlášení do aplikace můžete vložit svoji aktuální databázi emailů do naší aplikace pomocí různých metod a to jak jednotlivě, tak i hromadně. V případě, že zatím databázi nevlastníte, rádi Vám ji pomůžeme vytvořit, stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle 776 800 008, nebo na emailové adrese podpora@email21.cz.

03 Vytvoření seznamu

Seznamy rozdělují vaše kontakty do různých skupin, které se Vám mohou hodit pro rozesílání cíleného marketingu. V případě, že máte všechny kontakty zaměřené na jeden produkt, můžete vytvořit jediný seznam, který bude obsahovat všechny vaše kontakty.

04 Vytvoření kampaně

Vytvoření emailové kampaně je velmi jednoduché. V první fázi si zvolíte jméno kampaně a seznam, na který bude kampaň rozeslána. V druhé vyplníte prvky jako je předmět emailu, text emailu a připojíte přílohy, které chcete s emailem odeslat.

05 Sumarizace kampaně

Po vytvoření emailové kampaně Vám bude zobrazena kompletní sumarizace celé kampaně pro Vaši kontrolu obsahu ještě před jejím odesláním. Zde si můžete zaslat testovací email s Vaším obsahem na Váš email.

06 Odeslání kampaně

Odeslání kampaně probíhá automaticky po odsouhlasení sumarizace kampaně. Odesílání jde naplánovat na odeslání ihned anebo na přesný datum a čas, kdy se má email odeslat. Celý proces odesílání probíhá automaticky a nemusíte mít aplikaci ani zapnutou.

07 Analyzování kampaně

Po odeslání kampaně máte ihned přístup k online statistikám a analýzám odeslané kampaně.