O svoje data se už bát nemusíte…Naše společnost je jedním z poskytovatelů a tvůrců kvalitního softwaru, který byl navržen našimi technickými odborníky, tak aby bylo dosaženo největší stability a bezpečnosti.

Šifrujeme

Abychom zajistili, že vaše data při přenosu k nám, anebo od nás nebudou nainstalovali jsme na náš seznam šifrovací certifikát, který nám umožní komunikovat přes protokol HTTPS, který využívají i banky pro internetové bankovnictví.


Zamykáme

Vaše data se neukládají jen tak někde, jsou uloženy v jednom z nejnovějších datacenter v České Republice. Datacentrum odpovídá klasifikaci TIER III s garantovanou dostupností 99,99% a s nepřetržitým monitoringem s podporou 24/7.


Zálohujeme

Uvědomujeme si, že informace uložené v naší aplikaci mohou být klíčové pro podnikání a proto jsme zavedli pravidelné automatické aktualizace dat, aby i při nečekané události vnějšími vlivy byla zaručena bezpečnost vašich dat.


Informujeme

Pro dosažení nejvyšších kvalit našich služeb pravidelně informujeme naše klienty o tom, jak manipulovat se svými kontakty a jak dodržovat zásady v nerozesílání spamu.

Naše společnost si uvědomuje citlivost informací, které jste nám svěřili, a proto jsme registrovali provoz naší aplikace u úřadu na ochrany osobních údajů.